De werkgroep beroepsastma
Astma kan op later leeftijd ontstaan, doordat je in je werk in contact bent geweest met bepaalde stoffen. Dit noem je beroepsastma. De vrijwilligers van de werkgroep beroepsastma nemen namens onze vereniging deel aan de cliëntenraad van de ISBG (Instituut Slachtoffers Beroepsziekten door Gevaarlijke stoffen). Daarnaast zorgen ze voor actuele en betrouwbare informatie over beroepsastma op onze website en in andere publicaties.
Lees meer
De werkgroep jong
De vrijwilligers binnen deze werkgroep, zetten zich in voor (ouders van) kinderen, jongeren en jongvolwassenen met (ernstig) astma. Dit doen ze voornamelijk door het schrijven van teksten voor op onze webpagina’s die gemaakt worden voor deze doelgroep. Daarnaast zetten ze zich actief in om de doelgroep te bereiken en ondersteunen, onder andere via onze social media.
Lees meer
Het Reactie! Online team
Als aanvulling op het Reactie! Magazine verzenden we maandelijks een digitale nieuwsbrief naar iedereen die zich hiervoor heeft aangemeld, de Reactie! Online. Deze nieuwsbrief staat vol met het laatste nieuws over (ernstig) astma, ervaringsverhalen en nieuws over onze vereniging. De vrijwilligers van deze werkgroep zorgen iedere maand voor de vormgeving, lay-out en samenstelling van de nieuwsbrief. Ook zijn er een aantal vrijwilligers die maandelijks een vast item voor de nieuwsbrief schrijven.
Lees meer