Lees voor
Algemeen

De cliniClowns hebben een nieuwe app

Gepubliceerd: 12 apr 2022

Als CliniClowns doen we er alles aan om zieke kinderen en kinderen met een (verstandelijke) beperking afleiding en plezier te brengen. Niet alleen als we op bezoek zijn in de zorginstellingen zijn, maar wanneer kinderen daar behoefte aan hebben. Bijvoorbeeld tijdens het vele wachten in het ziekenhuis of langdurige behandelingen, zoals dialyse of chemokuur, en voor kinderen die thuis zitten. Even geen zorgen, maar een moment van ontspanning en een glimlach! Daarom organiseren we doordeweeks iedere dag online activiteiten op de CliniClowns App.

Iedere werkdag zijn er clowns online waarmee kinderen kunnen videobellen. Zij voelen precies aan waar het kind behoefte aan heeft en nemen hem of haar helemaal mee in het (improvisatie)spel via het scherm. Zo kunnen kinderen op hun eigen manier meedoen, maar houden ze altijd de controle. Het videobellen kan ook op afspraak plaatsvinden; zo kan elk kind zijn favoriete clown ontmoeten op de dag en tijdstip dat het hem of haar uitkomt! Als de clowns even niet online zijn om te videobellen, kunnen de kinderen meer dan 50 CliniClowns-filmpjes bekijken. Kortom: er is altijd iets te doen!

Aanmelden voor de CliniClowns App
Aanmelden is gemakkelijk. Het enige wat ouders hoeven te doen is de CliniClowns App te downloaden op hun telefoon of tablet via de App Store of Google Play. Even registreren en videobellen kan direct.

Laatste nieuws

Hieronder vind je het laatste nieuws over (leven met) astma en onze vereniging. Wekelijks plaatsen wij hier nieuwe items!

nieuwsfoto

Het is handig om te stoppen met je astmamedicatie zodra je geen klachten meer hebt. Feit of fabel?

Er zijn verschillende soorten astmamedicatie. We gaan het nu hebben over de medicatie die...

Lees meer

nieuwsfoto

11 jaar en ernstig astma: thuis op de bank dromen van voetballen – Deel 2

Noud (10 jaar) heeft een ernstige en moeilijk behandelbare vorm van astma. Dit beïnvloedt...

Lees meer

nieuwsfoto

Longmonitor 2025 geeft inzicht in stigma rond het leven met astma

Mensen met astma voelen zich regelmatig beperkt in hun dagelijks leven. Dit blijkt uit...

Lees meer

nieuwsfoto

Webinar Astma en omgaan met teleurstellingen en verlies op 11 Dec 20.00

Een chronische ziekte hebben vraagt veel van ons incasseringsvermogen. Door het onvoorspelbare karakter van...

Lees meer

Ontvang de nieuwsbrief

Iedere maand staat onze nieuwsbrief vol met het laatste nieuws, ervaringsverhalen en verdiepende artikelen over astma. Ontvang jij hem nog niet? Meld je dan hieronder gratis aan.

Steun astmaVereniging Nederland en Davos

Met jouw bijdrage steun je alle 575.000 Nederlanders met (ernstig) astma. VND zet zich in voor ondersteuning van mensen met (ernstig) astma, zodat mensen met astma beter kunnen omgaan met hun aandoening en een betere kwaliteit van leven krijgen.

Doneer