Nieuws

Algemeen | 18 dec 2019

HELP- HELP- HELP!!!!!

Beste Mensen,

Het is nu erop of eronder voor de erkenning van hooggebergtebehandeling.

De Kamercommissie vergadert morgen of er een spoeddebat komt om de minister te dwingen zijn negatieve standpunt te herzien. Vanuit de kamer is nu het verzoek gekomen de betreffende commissieleden te mailen met een persoonlijk appel om de hooggebergtebehandeling te redden. Ik doe hierbij een dringend verzoek aan jullie allen om ons te steunen door een dergelijke persoonlijke mail voor morgen 10 uur te sturen naar de in de bijlage genoemde mailadressen.

Laten we in ieder geval tonen de snelst reagerende vereniging van Nederland te zijn!!

Hartelijke groet en dank!!

Frank Weller

CDA
Mw. Joba van den Berg
j.vdberg@tweedekamer.nl

VVD
Dhr. Haayke Veldman
h.veldman@tweedekamer.nl

ChristenUnie
Mw. Dik-Faber
c.dik@tweedekamer.nl

D66
Mw. Diertens
a.diertens@tweedekamer.nl

Forum voor Democratie
Dhr. T. Baudet
t.baudet@tweedekamer.nl

Denk
Dhr. Kuzu
t.kuzu@tweedekamer.nl

50+
Mw. Sazias
l.sazias@tweedekamer.nl

SGP
Dhr. Van der Staaij
c.vdstaaij@tweedekamer.nl

PVV
Mw. Agema
m.agema@tweedekamer.nl

PvdA
Mw. Ploumen
l.ploumen@tweedekamer.nl

PvdD (dieren)
Mw. Van Esch
eva.vanesch@tweedekamer.nl

GroenLinks
Mw. Ellemeet
c.ellemeet@tweedekamer.nl

SP
Van Gerven
h.vgerven@tweedekamer.nl

Algemeen | 15 feb 2020

Nederland heeft te maken met een griepepidemie

Utrecht,Op dit moment heerst er in Nederland een griepepidemie.

Algemeen | 13 feb 2020

Hoofdseizoen hooikoorts door els op komst

Door het aanhoudende zeer zachte weer begint het hoofdseizoen van de elzenpollen al zeer vroeg dit jaar.

Algemeen | 11 feb 2020

Longen van ex-rokers herstellen zich deels

Het is nooit te laat om te stoppen met roken, want zelfs de longen van kettingrokers kunnen zich op termijn nog gedeeltelijk herstellen en hen zo beschermen tegen kanker, als ze tenminste hun verslaving volledig afzweren. Dat is de hoopvolle boodschap van een Britse studie, recent verschenen in het vooraanstaande wetenschapsblad Nature.

Algemeen | 8 feb 2020

Zorgverzekeraars en apothekers blokkeren akkoord, Recept voorschrijver regelmatig genegeerd

Patiëntenorganisaties: “Apothekers en zorgverzekeraars hindermacht voor verantwoord wisselen. Juridische stappen aanstaande

Algemeen | 7 feb 2020

Minister aan zet om medicijnakkoord rond te breien

Minister Bruno Bruins voor medische zorg moet proberen een vastgelopen overleg over (niet) wisselen van medicijnen vlot te trekken

Algemeen | 5 feb 2020

Artsen en verpleegkundigen werken samen voor beste behandeling longkankerpatiënt

Prof. Dr. Joachim Aerts is hoofd van de afdeling longgeneeskunde in het Erasmus MC. Hij zet zich in voor een goede samenwerking tussen verschillende specialismen en tussen ziekenhuizen om de kwaliteit van zorg voor elke patiënt optimaal te laten zijn.

Ontvang de nieuwsbrief